Tose Proeski
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше ќе ве чека во "Планет" / 04.04.2002

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше ќе ве чека во "Планет" / 04.04.2002 Empty
PostSubject: Тоше ќе ве чека во "Планет" / 04.04.2002   Тоше ќе ве чека во "Планет" / 04.04.2002 EmptyFri Sep 20, 2019 10:25 am

Дневник / 04.04.2002

Популарниот пејач Тоше Проески викендов ќе биде во Крушево и од се срце им препорачува на читателите да дојдат во неговиот роден град и да поминат идеален викенд. Тој препорачува да се посети месноста Бела Вода, на околу пет километри од градот, каде што се гради манастирот "Св. Преображение", и нагласува дека навечер ќе биде во своето омилено кафуле "Планет", каде што ќе ги чека читателите на "Дневник".
Back to top Go down
https://tose.forumotion.com
 
Тоше ќе ве чека во "Планет" / 04.04.2002
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2002-
Jump to: